Tere tulemast Savilöövi talu blogisse!

Nüüd on see siis tehtud! Minu maakodu ehk korralikult öeldes Savilöövi talu lehekülg. Haudusin ammu seda mõtet ning viimased paar ööd pole enam saanud magada. Sest avastasin õudusega, et Savilööviga seotud lood, tehtud tegemised ja asjad hakkavad meelest minema. Vaja kirja panna, talletada. Siia siis panengi. Lisaks peaks siia aja jooksul tekkima Savilöövi pildialbum. Ei saa välistada, et mõned postid lähevad parooli alla. Ära siis häbene minult parooli küsida!

Kuid muidu head lugemist ja vaatamist!

 

2 kommentaari so far »

  1. 1

    ma arvan, et sellest saab üks minu lemmikblogisid. niikuinii peale seda su karula-juttu ma mõtlen juba tõsiselt, et äki peaks oma läänemaa-elamise likvideerima ja ikka lõuna-eestisse miskit vaatama. rahu ja vaikust tahaks, noarootsi on vastikult popiks muutunud viimasel ajal.

  2. 2

    Lonni said,

    Meie maakodu ehitus on juba 2 aastat virelenud ja sel suvel õnnestub äkki ainult saun valmis saada, kuhu meespere lubas elama minna:) Loodan, et ei pahanda, kui lisan su oma blogisse põneva lugemise alla, sest põnev lugemine see tõesti on. Kindlasti hakkan ka oma maakodust kevade poole tihedamini kirjutama, näpud juba sügelevad, et saaks puid riita laduda, aeda planeerida ja viljapuid istutada.


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: