Ema viis hälli heinamaale

Korilasel minus on sel suvel väga raske – no ei ole mul aega kaduda pikkadeks tundideks metsa uusi maasikaraiesmikke otsima. Pole aega vanadeski kohtades marjul käia. Aga lahendus tuli hoopis lähedalt – meie lilleaas on paksult maasikaid täis nüüd. Veel eelmisel aastal polnud seal eriti midagi, aga nüüd….voilaa….pargi aga lapsevanker aasaserva kase alla ja korja aga. Nii tegingi. Mõnus!!!

Kui aga aja kulgemisest rääkida, siis 21. juunil sai täpselt 10 aastat ajast, kui sain maasektori võtmed kätte. Selle aja jooksul on siin lõputult heina niidetud, lepavõsa raiutud, rämpsu roogitud, kopsitud, värvitud, ehitatud, suuri plaane tehtud. Pole lõppu näha, millal maasektor “päris” valmis saab. Nagu Tallinna linn teine. Seda enam, et varsti jääb 2-toaline pisike maja meile väikseks ja on vaja laieneda pööningule.  

Meie 5-päevane testperiood maal möödus ülimalt mõnusalt ja kui just taevast ei hakka sadama pussnuge ning väiksed tegelased haigeks ei jää vms, siis järgmisel nädalal kolime maale pikemaks ajaks. Kuuks vähemalt.

Maasikad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: