Palju suitsu ja mittepiiksuv suitsuandur

Otseloomulikult on meie maakodusse paigaldatud ka suitsuandurid, oleme ju seadusekuulekad kodanikud. Andurid on sellised lihtsamat ja odamat tüüpi.

Kartsin neid paigaldades, et äkki hakkavad sunnikud pirisema ka siis, kui pliit suitsu sisse ajab. Sest vahest seda ikka juhtub ja halvimal juhul nii karmilt, et toas on õhk ikka jumalast sinine ning läbipaistmatu.

Selgub aga, et seda muret pole. Nimelt kees mul moos nii võimsalt üle, et pliidiraualt tõusis mega suitsujuga ning terve maja oli hetkega sinist suitsu täis. Andur ei teind teist nägugi…

Mnjah, tore muidugi, et andur moosisuitsu peale lärmi ei löönd. Samas tekib aga küsimus, et kui palju seda suitsu siis peab üldse olema, et see 100-kroonine andurike reageerima hakkaks. Kui maja põleb ja tuba on niimoodi suitsu täis nagu sellest moosist, andur aga vaikib – siis parimal juhul pääseb sest ehk vingumürgitusega, halvimal juhul aga….

A no vähemasti trahvi ei saa meile teha.

2 kommentaari so far »

  1. 1

    Daam koerakesega said,

    Njah, meie naabrimutil on ilmselt siis pisut kallim andur, sest ükspäe lõugas see nii jubedalt, et me hoidsime oma koduski kõrvu kinni ja mutt ise jooksis ähmiga ringi ümber maja ja ei osand oma kisavat andurit kuidagi vaigistada :).

  2. 2

    Kriss said,

    Mis tal ajas ka pliit suitsu sisse või? 🙂 äda selle ahjuküttega kohe.


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: