Surnud mutt ja kolm nastikut

Lõuna paiku, kui hakkasin tööpäeva otsi kokku tõmbama, saabusid tuppa erutusest lausa värisevad Hanna ja Helena. Nad olid näinud MUTTI!!!!

Muidugi ei käi siin jutt mingist vanaeidest, vaid mullamutist. Kes, tõsi küll, olnud surnud, kuna naabritädi püüdis ta häbitul kombel kinni. Mutt oli lastel põhjalikult üle uuritud ja üle katsutud niiet see loom on nüüd selge.

Faunateema aga on täna läbiv, sest vaevalt sai muti vaimustus mööda, kui minu lillepeenrasse säädis ennast sisse 3 nastikut. Üks ilmatu pikk, teine natuke lähem ja kolmas õige pisike, vist just munast välja roninud. Nastik mind karjuma ei aja, vaid tormasin tuppa fotoka järele. Jõudsin juba kurvastada, et kõige suurem majauss jalga lasi, kuid arvutis pilti vaadates selgus, et Suur Uss jäi tegelikult ka kaadrisse. Ja üsna uudishimulikult.

Hanna ja Helena tänane õhtupoolik möödub aga ümber maja käies ja nastikuid otsides.

2 kommentaari so far »

  1. 1

    Spartanaine said,

    Lõbus lugu ja ilust pilt, aga mina oleks küll sinna samasse hirmust ära surnud 🙂

  2. 2

    Juss said,

    Lõpuks selgus, et see keskmise suurusega nastik elab maja seina sees. Peesitas teine laupäeval vundamendi serva peal päikese käes. Kui olime teda rohukõrrega piisavalt torkinud, kadus ta kogu pikkuses mingist pea nähtamatust praost maja seina sisse. Maja on telliskivist umbes meetri paksuste seintega.


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: