Raske võõrutus

Olen 3 nädalat elanud linnas ja kannatan ikka veel võõrutusnähtusid maa-elust. Või on see siis signaal, et linnas elamine mulle lihtsalt ei passi ja peaks üldse maale kolimagi.

Igatahes. Järgmisel päeval pärast linnakoju jõudmist tundsin, et kuidagi vilets on olla, energiat pole. Et see sagimine ja pidev müra imeb mind füüsiliselt energiast tühjaks. Paar päeva edasi olin juba päris haige. Pea valutas (ja ta ei valuta mul muidu ju kunagi) niimoodi, et mõtete liikumine oli häiritud. Imelik tunne – 2 lause jagu sõnu suudad normaalselt ritta seada ja siis on vaja 20 minutit “pingutusest” taastuda. Peavalu oli nii hull, et ma tõsimeeli mõtlesin, et mu peamise töövahendiga on midagi tõsist lahti ja et appi-appi, ma ei oska ju mitte midagi muud ka teha kui peaga töötada. Heade inimeste abiga sain siiski peavalust ilma giljotiinita lahti. Ja rõõmustasin juba, et sellega on metsavõõrutus lõppenud.

Aga ei – järgnevad 2 nädalat on möödunud vaheldumisi nohu, köha, kurguvalu, palaviku ja muidu kudend olemise tähe all. Kudend olemisena mõtlen siis seda olekut, kus puudub energia ja jõud midagi teha, ei mingit ettevõtlikkust, kõik on puhas sundimine.

Hästi meenutades olen igal aastal maalt linna kolides esimese asjana haigeks jäänud, kuid kunagi pole see kestnuid nädalaid. Heal juhul paar päeva. Mis siis nüüd lahti on?

2 kommentaari so far »

  1. 1

    Jaana said,

    siis pead hakkama mõtlema selle peale, et elukorraldus vajab muutust. muidugi mitte päeva pealt, aga ikkagi. pea plaane, mõtle, äkki teed elumuutuse läbi. äkki saatust/elu/karma annavad märku, et nüüd on õige aeg…

  2. 2

    udupea said,

    külm talv on tulekul, mis muud


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: