Suveootus

IMG_0326

Üleeile tuli lumi maha. Vist siis nüüd päris lumi. Täna päikeseloojangu ajal lumises rabas hulkudes tabasin ennast mõttelt, et jeee – varsti on ju suvi. Et seda aega, mis on jäänud eelmisest suvest selja taha, on juba rohkem kui eesolevat. Jah, ma loen juba päevi. Et veel mõni kuu ja ma hingan kevadet sisse. Et veel mõni kuu ja väljas pole enam pime. Et veel natuke ja me kiigume jälle Laanemetsas, hulgume metsades ning sööme peoga naati ja nurmenukke. Ujume kuuvalgel ja laseme sääskedel ennast armutult süüa. Kuidas ma seisan igal õhtul maja nurga juures ja saadan päeva ära lepiku taha.

See on nüüd lausa mingi ärevus. Ei ole ju normaalne poole jaanuari ajal teha plaane, mida võiks sel aastal maha külvata ja milliseid puid istutada ja mida kasvuhoonesse (mida ju veel pole!!) istutada ja …

Ärge saage valesti aru – mul pole midagi talve vastu. Talv on mu lemmikaastaaeg. Täpselt sama palju nagu suvi, kevad ja sügis. Lihtsalt ma ei saa ilma midagi ootamata ja teel olemata.

Pildid on tehtud Pääsküla rabas, mis on asendusvariant Koiva metsadele.

IMG_0331

IMG_0330

IMG_0323

 

1 Response so far »

  1. 1

    Mariliis said,

    Sa ei ole ainuke, kes mõtleb, mida kuhu ja kuidas külvata. Mida põnevat kasvuhoonesse, mida avamaale, mitu koormat hobusesõnnikut on vaja tuua? Võsa sai juba peenarde ümbert arvendatud….


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: