Blogimeem: 7×3 head asja minu päevas

Hea sõbrants Evelin tõmbas mind Facebooki (blogi) mängu, kus  tuleb 7 päeva jooksul jagada kolme positiivset seika oma päevast ja pärast nädala möödumist anda teatepulk üle kolmele järgmisele sõbrale.

Alustan täna.

1. Mul on ikka jube äge töö! Nii mõtlesin (järjekordselt), kui sõitsin tagasi intervjuult Noarootsist.  Jälle üks selline kohtumine, millest tahaks kohe kõigile sõpradele rääkida, et “teate, ma kohtusin jube ägeda inimesega!” Terve tee keerutasin peas sellest intervjuust sündivat lugu ja nüüd on see vaid vaja arvutisse sisse toksida.

Olen neil päevil üldse palju oma töö peale mõelnud. Et mida ma tahaksin teha, milline peaks olema minu töö point ning mõte, milline töö teeb mind õnnelikuks ja nii. Ikka ja jälle pean ma endale tunnistama, et ma ei suuda (kaua) teha asju, mis mind ennast edasi ei vii, ei vii uute mõteteni, uute kohtumisteni ega uute teemadeni. Ei pane sügavamalt järele mõtlema. Ei ole sellised, millest tahaks oma inimestele rääkida, et “ma teen praegu vot nii ägedat asja!” või et “kas tead, mida mina täna teda sain…”.  Mul on vaja liikumist, pidevat teelolemist. Ühetaolisus ajab mind hulluks ja närviliseks.

2. Kuskil Läänemaal koristatud viljapõllul kogunesid sajad ja sajad sookured. Udune sügishommik ja hulk kurvalt häälitsevaid sookurgi. Sätivad end vist minekule. Väga võimas ja unustamatu vaatepilt!

IMG_15663. Sügisene logistika on paikaloksunud. See puudutab eelkõige laste erinevaid huvitegevusi. Ikka on sügise hakul natuke hirmus, et kuidas selle kõigega hakkama saada – kas nemad jaksavad ja kas mina ka jaksan. Nii ei ole ju ka tore, kui päeva lõpuks oleme kõik lössis ja õnnetud. Igatahes on vist praegu paigas: kahel õhtul nädalas mõlemal lapsel ballettitund, Helenal 2x nädalas logopeed ja 2x nädalas viiulitund. Viimased asjad on õnneks mõlemad ühel päeval ja toimuvad lähestikku kohtades. Ja jah, viiuli õppimine on puhtalt Helena enda idee ja soov.

 

 

 

 

1 Response so far »

  1. 1

    […] Kristina tõmbas mind blogimängu, kus tuleb seitse päeva järjest jagada kolme positiivset hetke oma päevast ning nädala möödudes teatepulk virtuaalselt edasi ulatada. […]


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: