ETA kevadkontsert

IMG_2464

Tibukostüümis Helena ja Hanna

Eesti Tantsuagentuuri kevadkontsert Salme kultuurikeskuses oli usinate balletiõpilaste Hanna ja Helena tähtsündmuseks. Millalgi talvel küll Hanna kurtis, et nad peavad esinema tibude tantsuga, mis pidavat olema tobe ja titekas. Varsti kadus see jutt ära ja asendus ootusega – kõigepealt lootsid nad pidevalt, et saavad ometi kostüüme proovida ja viimane nädal enne esinemist loeti juba selleni jäänud päevi. Tänane päev möödus neil peamiselt garderoobis kügeledes. Tantsija raske elu – tantsid 3 minutit ja ülejäänud aja lihtsalt ootad oma etteastet. Kõik õnnestus siiski väga ilusti, võttis pisara välja küll. Aastaga on palju arenetud.

Saalis polnud ainsatki vaba kohta. Küsisin tüdrukutelt, mis tunne on tantsida, kui on niipalju vaatajaid, suur lava. Pidi olema väga hea ja tore tunne, üldse mitte hirmus.

Tänavune etendus meeldis mulle isegi rohkem kui eelmisel aastal, sest oli mix klassikalisest balletist ja kaasaegsest tantsust. Ning väiksed poisid olid ka tantsimas.

Mis Hanna ja Helena tantsimisest edasi saab, ei tea veel. Hannal on kindel plaan jätkata, Helena on aga kahevahel – õigupoolest on ta juba pool aastat mulle rääkinud, et ei tahaks enam balletis käia. Temal nimelt on kindel plaan viiulimängijaks saada ja need kaks asja ei sobi tema arvates kokku:) IMG_2468 Laval – Hanna vasakul taga, Helena tagareas vasakult neljas.

IMG_2476

Lõpukummardused

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: