Arengutest pööningul

IMG_2747Põrandatalad paigas

Vahepeal on nüüd pööninguga tehtud igasuguseid plaane ja otsustasime, et teeme sinna lihtsalt ühe kerge suvise kambri. Ehk et ei hakka katusealust kapitaalselt soojustama, sest a) pööning on selleks liiga madal, b) raha pole ja c) olgem ausad – seal ei ela talvel kedagi. Tühja pole ju mõtet investeerida.

Alustasime mustast põrandast. Selgus, et osalt olid koid selle eelmise versiooni nahka pistnud ning kõvema astumisega meesterahvas oleks läbi kukkunud. Samuti olid eelmised omanikud toas lõket teinud ja põrand oli alt puha põlenud. Paikasime musta põranda ära käepäraste lauajuppidega, loodisolemist ei taotlenudki, sest ilmselt oleks seda ka võimatu saavutada.

IMG_2748IMG_2746Jätkukoht

Edasi põrandatalad. Need said sarikate külge. Pea kõik talad oli vaja jätkata, sest täispikkuses ei keera välja. Kuigi meie majas algselt midagi loodis pole ning ka täisnurkasid pole, siis talad on loodis. Jah, ma tean, et pildi pealt paistab nagu oleks nad täiesti sinka-vonka, aga tegelikult on vildakas all olev must põrand.

Korstnajalaga on jama, sest ta on kõvasti igast küljest pigi välja ajanud. Kraapisime puhtaks niipalju kui saime ja eks näis, kas annab krohvida või mis me temaga teeme.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: