Maasektorit on märgatud ehk blogiauhinnad2016

Kui sõbrannalt hommikul sõnumi sain, et palju õnne – III koht, siis ei saanud ma kohe aru, millest ta räägib. Netti avades selgus, et vahepeal on toimunud miski blogiauhindade jagamine, kus seesinane blogi kummalisel kombel on talublogi kategoorias koguni III koha saanud. Olin ja olen väga-väga üllatunud!

Miks? Ei ole ma seda blogi kuskil reklaaminud. Viimasel ajal pole postitusi ka FBs enam viidanud, sest mul on tunne, et mu sõpradel-tuttavatel võib olla küll juba täielikult siiber nendest maaeluteemalistest heietustest ja kuusekasvusöömisejuttudest. Teate küll ju, kui tüütuks muutuvad inimesed, kes aina samateemalisi poste FBs teevad, olgu selleks siis lõputud kassivideod või meeletus koguses beebipilte. Aga noh, kuna kirjutamine on mulle sama loomulik kui hingamine, siis kinni ka ei raatsi blogi panna. Sest hiljemgi ju endal hea lugeda, mis oli või ei olnud.

Seda enam üllatab mind, et 316 inimest arvavad täiesti ilma reklaamita, et see siin on parim talublogi. Äge ju tegelikult. Kuigi kui ma nüüd hakkan mõtlema, et mis talu? Hiljaaegu keegi minult küsis, et mis su talu ka toodab. Jäin mõttesse ja vastus on juba nädalaid andmata. Alles täna turgatas, et ega ta tõepoolest muud ei toodagi, kui häid mõtteid.

Aitäh, mu lugejad!

 

Päev hiljem: Ekslesin täna päris mitmes nö tegijas blogis ja lugenud neid eile “galaürituse” järelkajasid. Muigama paneb, kui tõsiselt võeti seda üritust – meigid, soengud, “mul-pole-midagi-selga-panna” närvitsemine…. Muretsetakse sellepärast, mida teised arvavad ja inimesed tõsimeeli arvavadki, et nende elu suurim saavutus on mingi blogikategoorias tunnustuse saamine või korraks teleekraanilt läbivilksamine. Oeh.

Ja siis meenus mulle, et kunagi 2007 v 2008 sain mu teine blogi ka mingi auhinna. A siis ei olnud mingeid gaalasid, vaid korraldaja poiss sõitis Fordiga Äripäeva maja juurest läbi ja ulatas mulle musta blogivõistluse logoga dressipluusi. Auhinnaks. Oli silmapaistvalt kole dressipluus, aga ma kandsin seda ikka aastaid. Asendamatu riideese kuurist puude toomisel või prügi väljaviimisel.

 

 

 

1 Response so far »

  1. 1

    Hundi ulg said,

    Minu hääl kuulus Sulle.


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: