Kaubaalustest köögiriiul

Umbes 10 aastat seisis mul köögis üksteise otsas mitu kaubaalust. Oli nagu riiul aga nagu polnud ka. Vahetevahel mõtlesin, et keegi võiks teha sellest ju päriselt riiuli.

Viimasel ajal olen Pinterestis vahtinud euroalustest tehtud asju ja olematu riiul hakkas jälle kummitama. Täna tirisin alused välja ja hakkasin katsetama, kas saab neist midagi mõistlikku teha.

IMG_5298

Kaubaalused

IMG_5299

Ehitamiseks läks vaja tikksaagi, akutrelli, kruvisid, 4 ratast ja mõned lauad.  Alused puhastasin ära ja kruvisin üksteise külge. Alumiseks kihiks panin uued lauad. Kõige alla neli ratast. Lõpuks võõpasin linaõliga ehitise üle. Aega võttis tegemine umbes tunnikese.

IMG_5305

Valmis!

 

PS. Kust saab kaubaaluseid? Ehituspoodide hoovides on neid virnade viisi, aga need on vist kuidagi ringluses? Kas on mõtet neid sealt lunima minna? Kui aga kellelgi Taheva vallas neid niisama üle on, siis ma tulen toon ära, sest mul on veel hulgaliselt euroaluse-ideid. Ainult väga pehkinuid ei taha:)

 

2 kommentaari so far »

 1. 1

  Nell said,

  Ehituspoed annavad aluseid ära küll. Tuleb küsida. Me alles suve alguses vedasime terve haagisetäie ära Bauhofist.

 2. 2

  termikud ja keemikud said,

  Palun lisage alustest isetegemisprojektidele töödeldud aluste hoiatus ja muidugi hoidke ennast ka. Need puru ja tolm pole ohutud. Paraku isenokitsejad kipuvad olenemata töötlusest igasuguse puiduga tegelema kinnaste ja maskita, prillidest rääkimata. Kui siis satub kätte alus, millel märgistus määrdunud, vigastatud või ei osata lugeda, siis tuuakse omale koju käegakatsutavasse tarbimisse nahakontaktiks sobimatu puit.
  Mõista-mõista, mitu lugu meie ajakirjanduses promob aluste kasutamist ja mitme sellise loo juures on vastav hoiatus koos märgistuste lugemise õpetusega olemas?


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: