Talvine nädalavahetus

img_5680

Udune ja sompus laupäev Kuutsemäel

Jaa, on küll veider kirjutada veebruaris talverõõmudest nagu ei-tea-mis saavutustest, aga ausalt öeldes olen mina juba loobunud lume ja “päristalve” ootamisest. Ma tõepoolest enam väga ei looda, et saaks kordki nö metsikult suusatada – et lähed suuskadega nt Pässa rabasse ja seal on päriselt ka paks lumi ja suusarada. Jah, ma saan aru, et on võimalus suusatada kunstlumeringidel, aga see pole nagu päris see, kui sa saad vabalt suuskadega metsas uitada.

Igatahes. Reedel, kui me Tlnst ära sõitsime, sadas selget vihma, teedel oli kiilasjää ja ei teragi lund. Toppisime siiski suusad autosse ja plaan oli Kuutsekale minna. Hanna ja Helena said eelmisel talvel mäesuusanõksu kätte ja ma lootsin, et Helena on ka tänavu nõus lastemäelt suurele mäele tulema. Nii oligi. Päeva lõpus nimetas juba lastemäge titekaks ja katsetas suurel mäel ka hüppeid teha. Enamus kordades tuli mäest alla ilma kukkumata.

20170204_134517

Minu abi nad enam ei vaja, toimetavad mäel iseseisvalt. See on suur rõõm muidugi ja minus kasvab veendumus, et me peame nüüd ikkagi minema ka “päris” mägedele. Ma ise igatsen ju aastaid juba jälle kuskile, kust saaks kilomeetreid alla tuhiseda.

img_5681

 

img_5676

 

20170204_132909

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: