Blogiauhinnad ehk kas peaks selle blogi siin kinni panema?

Igal aastal hääletab blogi- ja muidurahvas parimate blogide poolt. Nii ka sel aastal. See tagasihoidlik sait siin osaleb ka. Ega ma muud ei oska kosta, kui et ütlen otse, et kui siin sulle meeldib, siis mine ja hääleta.

Ennast ma kiita ei oska, kirjutan nii kuis tuju tuleb. Alati mõtlen mitu korda enne kirjutamist, et KAS sellest asjast üldse tasub kirjutada. Maasektori blogi saab järgmisel aastal 10-aastaseks. Siin on kirjas kõik olulised asjad, mis selle talu juures on tehtud, mida siin on mõeldud, kuidas oldud. Viimasel ajal olen palju mõelnud selle blogi kinni panemisele, sest Savilöövi staatus on muutunud. See koht pole enam mu maailma keskpunkt, mida ta on olnud 18 aastat, sest tänavu jaanipäeval saab just niipalju aega sellest, kui Savilöövi talu ostsin. Ühelt poolt on mul kohutavalt valus nentida seda, et staatus on tal muutunud, aga teisalt – ma ei saa midagi selle vastu. Kui saaksin ennast kloonida, siis teeksin seda just nüüd.

Alati on mul raske seda blogi mingisse rubriiki klassifitseerida, sest pole ta ei puhas talublogi, pereblogi, arvamusblogi. Ta lihtsalt ongi selline….kõigeblogi. Muutub vastavalt ajajärkudele ja sellele, mis parasjagu elus tähtsam tundub.

2 kommentaari so far »

 1. 1

  Hundi ulg said,

  Ma mõtlen, et mingil hetkel muutub Savilöövi taas Sinu elu keskpunktiks. Arvestades, et maja kõige ilusamad tüdrukud on kaheksased, siis kulub selleks veel ehk viisteist-kakskümmend aastat.

  EBA on tore asi teemablogide jaoks. Minul on aga samuti rosoljeblogi, mida raske kuhugi liigitada. Seepärast ei osale. Sinule aga edu!

 2. 2

  Juss said,

  Enne kui kinni paned, tee sellest endale kusagile koopia. Tüdrukutel kunagi põnev lugeda.


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: