Elu maal

Mitmesugused kogutud hiirelood. Samamoodi kogusid juba ka Herz ja Kristhel.

 • Istun köögis ja kirjutan lugu. Äkki tunnen, et miski läks üle jala. Silmanurgast vilksamisi näen, kuidas hiir üle toa kihutas. “Näe, hiir läks,” nentisin mõttes. Isegi mitte ei karjatanud.
 • Või siis kuulen, kuidas öösel peetakse pööningul jooksuvõistlust. “Nirk läks mööda seina üles, küll ta need jooksjad kinni püüab,” nendib teinepool. Magame edasi. Las nemad seal jooksevad ja püüavad.
 • Koeratoidukottide virna alumised kotid on nii peenelt puruks näritud, et kogu virn on ümber kukkunud. Üksiti on hiired kottidesse näritud augud täis toppinud kivivilla. Einoh, ka nii võib, muidu jookseks hüva kraam ju kotist välja. Kogu tegevus on toimunud ühe öö jooksul.
 • Hommikul tuleb Hanna oma toast, hiirelõks koos hiirega nööripidi käes (lõks tuleb nööriga millegi külge siduda, sest muidu läheb lõksus rabelev hiir temaga ei tea kuhu). “Emme, vaata kui ilus surnud hiir!”
 • Koeratoidukottide juures seisab ahvatlev mürgivaagen, mida on ka kenasti tühjendatud. Millalgi leiame koti koeratoitu, mis on puruks näritud ja kuhu on tassitud kogu see mürk, mille arvasime närilised olevat konsumeerinud. Ega loom pole loll.

 

3 kommentaari so far »

 1. 1

  Nell said,

  Meie ostsime koeratoidu jaoks suure tünni, plastist ja kaanega, jäid vähemalt toidukotid terveks ja kogu ruum polnud krõbinaid täis 🙂

 2. 2

  Kriss said,

  Jaa, see on lahendus, ainult et meite majas ostetakse koeratoitu mitte ühe koti kaupa, vaid aluste kaupa:) Ehk et merekonteinerit on ilmselt “tünniks” vaja.

 3. 3

  Kristhel said,

  Ostsin hobustele ka talli 150 liitrise plastikust kasti, et hiired peedigraanuli kallale ei roniks aga see tundub, et ei meeldi siis ka neile kui vabalt kätte oleks saada 😀


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: