Kamba peale kuuskend täis

IMG_6891

Hanna ja Helena sünnipäeva seltskond

Möödunud nädal möödus suure sünnipäevatamise tähe all. Ikkagi 9+9+42. Enda sünnipäevast ei ole midagi kirjutada, sest see õnnestus märkamatult mööda saada.

Minu tüdrukud aga muidugi olematu sünnipäevapeoga ei lepi ja ootasid seda juba mõnda aega nagu hingeõnnistust. Ikkagi esimene sünnipäevapidu neil oma kodus. Või õigemini, kodu ümbruse metsades. Ma nimelt ennast ikka veel nii heaks peojuhiks ei pea, et 10+ arv lapsi tuppa lubada. Seda enam, et päris mitut sünnipäevakülalist nägin ma esimest korda.

Aga meil oli tore. Tegime aardejahti. Jah, jälle. Aareteks kräpp (krõpsud ja limps) ja võileivad. Ühelt Tabivere kringimeistrilt tellisin mitu kringlit, mis olid nii ülimaitsvad, et esimene neist kadus nii kiiresti, et ma isegi ei näinud seda. Imede-ime, aga minu maiasmokad ei jõudnud ära kiita justnimelt soolast kringlit. Kõige lõpuks olime meisterdanud pinjata. Teadagi, juba traditsioon.

Aardejahil olid meil ka abiks paar koera – väike 3-kuune Aka ja kõiki maailma inimesi armastav Chilli. Mõlemad koerad tundsid suurt rõõmu sellest, et neid ohjeldamatult palju nunnutati.

Aardeid otsides läbisime umbes 5 kilomeetrit. Mitte keegi ei vingunud. Isegi kõige noorem 5-aastane sünnipäevaline sammus vapralt ja polnud üldse mitte kõige viimane. Viktoriini tegime ka ja sellega sai ikka omajagu nalja. Ei tea ju, kas autolavka on vanaaegse auto rehv või sõitev pood? Või misasi on harvester – metsamasin või iirlaste tants? Ja millal õitseb sõnajalg?

Alati ma stressan ja muretsen enne laste sünnipäeva. Teadagi. Kas ikka kõik tulevad kohale? Ega neil igav ei hakka? Kas toit maitseb ja kas seda on piisavalt? Ega ometi vihma ei hakka kallama? jne jne. Aga seekord läks meil ilmselt jälle kõik korda. Nagu Hanna rääkis, olid mitu külalist talle öelnud, et pidu väga meeldis. Rõõm!

IMG_6903

Nad on üheksa!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: