Meile tuli Kuuki

IMG_7203

Saage tuttavaks – see on Kuuki (või peenemalt Cookie)! Kuuki tuli meie juurde metsast. Ilmus ca 10 päeva tagasi kui kummitus maja juurde, ise ülikõhn ja äärmiselt inimpelglik. Nii kui keegi majast välja tuli, nii ta kohe põgenes.

Aga ta oli järjekindel. Hiilis muudkui ümber maja. Ühel õhtul panin talle natuke piima alustassile. Muidugi ta ei julenud seda minu nähes süüa, kuid hommikuks oli piim kadunud. Ja järgmisel päeval täpipealt samal kellaajal istus väike metskass sama koha peal, kus ta päev varem süüa sai. Muidugi me kostitasime teda veel.

Kolme päeva pärast oli metskass muutunud nii julgeks, et hõõrus lastel juba sääri ja lubas endale pai teha. Õigupoolest – ta lausa otsis kontakti ja lunis pai. Seda teeb ta üldse igal võimalusel.

Oma nime õppis ära kohe. Nüüd istubki Kuuki meil pidevalt ukse taga, valmis hävitama kõik palukesed, mis talle antakse. Ja kui teda parasjagu pole, siis lendab kohe kohale kutsumise peale. Niipalju siis metsikust kassist.

Kuuki on emane. Paistab olevat terve, küll aga kohutavalt kõhn. Ei saa aru, kas ta on nälginuna kasvanud ekstreemselt väike täiskasvanud kass või alles kassipoeg. Mängida ta igatahes ei oska või ei taha.

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: