Maasikapäev

Maasikad1

Maasikateaeg on praegu haripunktis ning juba mitu aastat korjame endale ise mõne lähedalasuva maasikakasvataja põllult talveks maasikad. Nii ka tänavu.

Maasikad olid väga ilusat ja neid oli meeletult. Sort Polka. Kokku tõime kolmepeale ära 15 kg ja ega rohkem poleks jaksanud ka küürutada. Ei ole kerge maasikatekorjamine ja siinkohal minu imetlus kõigile, kes suudavad vagude vahel päevade viisi küürutada. Ma olen nii nõrk inimene, et piisab ka kahest tunnist.

maasikad

Ülejäänud päev kulus köögis marju prepareerides. Puhastamine toidu- ja veterinaarkontrolli valvsa silma all. Nimelt kontroll koristab meil koheselt kõik põrandale kukkuva.

Osa marju läksid karpi ja külma, osa moosiks, osa niisama kõhtu ja osa Pavlovasse. Moosi peaks jätkuma nüüd kuni järgmise maasikaajani, sest keegi tubli oli juba käinud ka metsmaasikal ning neid hea hulga koju toonud.

pavlova

Pavlova on minu esimene! Tegin Nami-nami retsepti järgi, kuid kahekihilise. Õnnestus väga hästi ja kõik kiitsid:) Tasub proovida kindlasti veel ja ka mõnede teiste marjadega.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: