Maasektor laienes

Laiendasin veidi meie paradiisi piire. Nimelt oli Savilöövi kõrval üks tükk riigimaad, mida juba ammu igatsusega piidlesin.

Aeg-ajalt tsekkisin maa-ametist, et äkki on selle maaga midagi toimunud. Nii umbes 13 aastat kindlasti. Möödunud talvel avastasin oma suureks rõõmuks, et maa oli lõpuks kinnistusregistrisse kantud. Järelikult võis loota, et see pannakse ka millalgi varsti või vähem varsti müüki.

Kammisin tihemini maa-ameti enampakkumiste lehel ja suve lõpul oligi see kõnealune kinnistu enampakkumisel. Muidugi ma osalesin.

Käisin isegi ümbrikute avamisel kohal, sest see on avalik toiming. Oma silmaga veendusin, et mingit susser-vusserit polnud. Selgus, et olin teinud ainukesena pakkumise ning tänaseks on notaris ostu-müügileping sõlminud ning meie paradiis 2,5 korda suurem kui enne.

Mis sellel maal on? See on metsa/võssakasvav põllumaa. Igasugu puid kasvab, muist päris kobedad, muist vaja välja saagida. Ühelt poolt on piiriks Laanemetsa oja, mis mulle eriti meeldib. Tööd on muidugi palju, aga maa on maa. Seda enam, et tüüpiline Eesti introvert nagu ma olen, ei taha ju, et naaber väga külje all oleks. Ja kes teab, äkki ma tahan kunagi võtta loomi ja maad läheb vaja.

 

3 kommentaari so far »

  1. 1

    Kristhel said,

    Nii vahva! Palju õnne 🙂 Me loodame Härraga salamisi sama, et naabrite maad müüki läheksid ja saaksime mõlemast avatud küljest need ära osta.

  2. 3

    Urve said,

    Tubli tüdruk!


Comment RSS · TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: